Cechy uszkodzenia ACL I stopnia w badaniu MRI stawu kolanowego
Badanie MRI stawu kolanowego Cechy uszkodzenia ACL I stopnia, w rogu tylnym i trzonie łąkotki przyśrodkowej ogniska podwyższonego sygnału z cechami komunikacji z powierzchnia stawową ,pęknięcie podłużne i skośne , uszkodzenie II stopnia ,wzmożona ilość płynu w stawie , w zachyłku nadrzepkowym do 6-7 mm. Wypisałam tylko to co złe ,reszta w normie. co dalej z tym kolanem ?

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Proszę z wynikiem zgłosić się do ortopedy celem konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.