Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Cewnikowanie a brązowe plamienia

Witam, mam problem.Moja córka wczoraj wieczorem była cewnikowana - urodynamika. Dziś rano zauważyła na pościeli i bieliźnie brązowawe plamy. Było tego sporo. Wcześniejszego dnia nie występowało żadne plamienie. Później pojawiła się krew. Czy powinnyśmy się martwić? Córka nie jest dokladnie pewna czy to nie miesięczka, a jeśli już to też ja martwi, gdyż od 2 lat ma miesiączki regularne. A ostatnia miesiączke miała dwa tygodnie temu - to za szybko na kolejną miesiączke. Dodam, że ma 16 lat.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Delikatne krwawienie możę wysepować, jednak objawia się ono w krwiomoczem, który nie powinien budzić niepokoju o ile nie jest zbyt nasilony. Brązowe plamienia raczej są pochodzenia ginekologicznego. Niestety w opisanej sytuacji nie mozna tego stwierdzić jednoznacznie bez przeprowadzenia badania ginekologicznego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy