Charczenie u córki przy zapaleniu płuc i oskrzeli

witam,moja corka ma zapalenie pluc i oskrzeli,bylysmy w szpiatlu 5 dni i już ponad tydzień leczymy się w domy,pod kontrola lekarza,niestetyze względu na duza ilość chorych jest ciężko się dostać do lekarza.nastepna wizyte mamy w srode,a niepokoi mnie fakt iż corka zaczela charczeć,tak jakby oderwać jej się nie moglo.czy jechać do szpitala?jak jej pomodz?oklepuje ja jednak nie widze rezultatow....

Nie podała Pani wieku córki - czy stosowany jest syrop na rozrzedzenie wydzieliny? Ułatwiłoby to odkrztuszenie, aczkolwiek bez znajomości pacjenta i bez zbadania go nie można nic zalecić.