Chęć zakończenia leczenia farmakologicznego depresji

Mam zapytanie do psychiatry.Leczę się pół roku na depresję.Źle się czuję po lekach,chciałabym zakończyć leczenie.Czy jest to możliwe jeśli problemy życiowe są rozwiązane,podjęłam leczenie u psychologa,który bardzo mi pomaga.

Jeżeli ustały wskazania do stosowania leku i występują objawy uboczne, to można odstawic lek. Nalezy jednak skonsultowac taką decyzję z lekarzem, który zlecił włączenie leku, aby omówic sposob odstawienia.