Czy po zmniejszeniu dawki Prefaxine z 75 do 37,5 mogą pojawić się bóle głowy oraz zwiększona derealizacja?

Witam Czy po zmniejszeniu dawki Prefaxinu z 75 do 37,5 mogą pojawić się bóle głowy oraz zwiększona derealizacja ? Dawkę zmniejszyłam 2 tyg temu a po tygodniu zaczelam odczuwać w/w objawy. Proszę o pomoc psychiatrę. Miałam epizod depresyjny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się na wizytę do psychiatry, konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć i ewentualnie zmodyfikować dotychczasowe leczenie. Nie jest zalecane aby samemu modyfikować sobie leczenie, zawsze powinno odbyć się to po konsultacji z lekarzem prowadzącym leczenie.