Chemikastracja jądra i wynik badania histopatologicznego

Witam przed świętami miałem hemikastrację lewego jadra w wyniku chistopatu nie ma nic o raku jest tylko krwotoczny rozległy zawał jadra oraz o chorobie burgera oczywiście żuciłem palenie czy jest szansa że będę znów zdrowy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, oczywiście jeżeli będzie sie Pan stosował do zalecen lekarskich i stosował teraz odpowiednie leczenie powinien Pan wrócić do pełnego zdrowia. Zalecam wizyte u lekarza prowadzącego w celu wyjaśnienia wszelkich watpliwości. Pozdrawiam