Biopsja piersi i rozproszone nagie jądra w tle

Witam, Otrzymałam wyniki biopsji piersi; obecne liczne płaty komórek przewodowych i rozproszone nagie jadra w tle. Obraz moze odpowiadać rozpoznaniu gruczolakowlokniaka. Wskazane wycięcie zmiany do badania hist-pat. Rozmiar 26x19 mm. Czy istnieje podejrzenie zmian rakowych? Co oznaczają "rozproszone nagie jadra w tle"? Dziękuję

Wynik wskazuje na podejrzenie zmiany łagodnej (gruczolakowłókniak) - czyli nie rak! Opisanie terminu "rozproszone nagie jądra" mówi o jądrach komórkowych i wyjaśnienie go nic nie pomogłoby Pani w zrozumieniu - jest to informacja dla lekarza! Proszę na spokojnie udać się do lekarza , który zlecił/wykonał biopsję! zż