Pomoc w interpretacji wyników biopsji guza w lewej piersi

Uprzejmie proszę o pomoc w interpretacji wyników biopsji guza w lewej piersi na godzinie 12: "W rozmazach obecne duże i liczne płaty i grupy komórek nabłonka przewodowego o cechach dyskariozy oraz fragmenty zeszkliwionej tkanki łącznej włókniastej. Obraz cytologiczny może odpowiadać zmianie łagodnej (fibroadenoma?) Wskazane rozważenie usunięcie zmiany do badania HP." Jeżeli jest wskazanie na zmianę łagodną to dlaczego mam to badać dalej, są jakieś podejrzenia innego wyniku?

Najprawdopodobniej jest to zmiana łagodna, do decyzji ,czy należy ją usunąć, czy też pozostawić w obserwacji, proponuję zgłosić się do lekarza prowadzącego