Wynik biopsji guzka piersi o wymiarach ok. 10 mm

Wynik biopsji guzka piersi o wymiarach: ok. 10 mm: "Rozmas bogatokomórkowy, wśród prawidłowych komórek przewodowych w płatach i grupach w rozproszeniu, widoczne są nieliczne z grup komórkami z cechami atypii nieokreślonego znaczenia. Weryfikacja hist-pat zmiany!! " Co oznacza ten wynik? Czy mam czekać i obserwoać tą zmianę prze pół roku? - zalecenie onkologa.

Specjalista wyraził na końcu opisu sugestię/zalecenie weryfikacji hist-pat. zmiany , co oznacza pobranie wycinka , a w przypadku guzka tej wielkości raczej biopsję wycinającą! KONIECZNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA ONKOLOGA!!! zż