Cholangiografia wsteczna z możliwym protezowaniem dróg żółciowych

Witam. Mam planowaną cholangiografie wsteczna z mozliwym protezowqniem drog zolciowych. Termin zabiegu pokrywa sie z 1-2 dniem menstruacji. Czy sa jakies przeciwskazania do zabiegu w czasie mentruacji?

Witam. Zabieg zasadniczo jest bezkrwawy - od strony przełyku i stąd prawdopodobieństwo krwawienie jest niskie, chyba że... Trzeba będzie zapytać operatora.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani - myślę że nie - ale proszę o konsultację z lekarzem wykonującym zabieg.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków