Chora tarczyca a praca w fabryce rozlewni olejów silnikowych

pracuje w fabryce rozlewni olejow silnikowych a jestem chora na tarczyce ktora jest w srodku czy praca tam mi nie zaszkodzi,.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie znając warunków pracy, ekspozycji na konkretne substancje chemiczne oracz czynniki fizyczne, oraz nie mając wiedzy na temat konkretnego schorzenia gruczołu tarczowego rzetelna odpowiedź jest niemożliwa. Pytanie to najlepiej skierować do lekarza zakładowego lub lekarza medycyny pracy, który orzeka o przeciwwskazaniach lub ich braku konkretnej osoby w określonych warunkach.