Chore nerki i sterydy a mały penis

Witam.Mam 23 lata i od 6 roku choruje przewlekle na nerki . Większość zycia jestem na sterydach przez to mam małego penisa co jest uciążliwe bo nie ma co ukrywac wiele na tym trace dlatego do kogo z tym iść? do seksuologa by mnie dalej pokierował? bo jak tak zostane no to żadna się ze mną nie ożeni ;O Prosze o pomoc bo sytuacja naprawde jest ciężka, straciłem przez to wiele dziewczyn .

Dzień dobry!

Warto wybrać się do lekarza seksuologa lub lekarza urologa. Podstawowych informacji może też udzielić Panu lekarz prowadzący, który prowadzi leczenie sterydowe.

Pozdrawiam!