Mały penis a chore nerki

Niedawno zadałem pytanie o małego penisa w przypadku chorych nerek . Hmm teraz pytanie Hdzie się wybrać do takiego lekarza , do seksuloga? Czy można normalnie zadzwonic i umowić się na wizyte ?? Polecie coś w Trójmieśćie!!
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam, nie znam, niestety, seksuologów w Trójmieście, ale proponuję skorzystać z wiedzy Pańskiego lekarza domowego (tzw. lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej), który na pewno ma rozeznanie w lekarzach i skieruje Pana do właściwego. Mozna też skorzystać z internetu, portal Dobry Lekarz.pl - wrzucić do przeglądarki hasło - seksuolog trojmiasto i cos Panu na pewno "wyskoczy". Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty