Badanie penisa na bodźce zewnętrzne

Mam pytanie czy seksuolog może przeprowadzić badanie u pacjęta dotyczące reakcji penisa na boćce zwnętrzne .

Dzień dobry!

Wszelkie badania związane z rozebraniem pacjenta, dotykaniem ciała może przeprowadzić lekarz - seksuolog, urolog lub inny. Psycholog seksuolog nie ma uprawnień ani kompetencji do badania fizykalnego.

Pozdrawiam!

Tak. Proszę przeczytać hasło "fallopletysmografia". Bada się reakcję członka na pokazywane treści erotyczne (M+M, M+K. K+K, M+D itd.) Wartość diagnostyczna takiego badania jest niska.