Podniecenie seksualne w wyniku rozmowy z przyjaciółką

Witam. Mam pytanie dotyczące podniecenia seksualnego. Od pewnego momentu zauważyłem że podczas rozmowy z bliską mi koleżanką (smsowe rozmowy erotyczne) bardzo szybko się podniecam (nie koniecznie mam erekcje) i wytwarza mi się bardzo dużo płynu ejakulacyjnego. Jestem tak pobudzony że parę ruchów ręką i jestem gotowy do wytrysku. Czy jest to oznaka powodu do niepokoju czy naturalna sprawa? Od 4 lat nie uprawiam seksu. W tygodniu masturbuje się kilkakrotnie. Proszę o pomoc

Dzień dobry.

Wydaje się, że niekoniecznie wymaga Pan specjalistycznej pomocy. Erotyczne treści rozmów z koleżanką rozbudzają Pańskie podniecenie, czemu trudno się dziwić - jak rozumiem, taką też mają spełniać funkcję. Podniecenie natomiast skutkuje wydzielaniem płynu preejakulacyjnego, którego jest tym więcej, im dłużej Pan nie uprawiał "normalnego" seksu.
"Prawidłowa" masturbacja służyć ma obniżeniu napięcia seksualnego, jednak nie ma służyć zastąpienia współżycia seksualnego - Pańska fizjologiczna reakcja na podniecające "rozmowy" z koleżanką jest więc w tym wypadku jak najbardziej naturalna.

Pozdrawiam.