Problem z penisem. Co robić?

Mam probem z penisem. Nie czuję członka w obwodzie i grzyba też nie czuję. Nie masturbuję się już 4 miesiące - jak przestałem się masturbować, to miałem zaniki czucia obwodu i grzybal, mój penis jest słaby. Tak jak pan mowił, że mogę doprowadzić członka do osłabnięcia erekcji i tak mam. Słabo też czuję skórę na penisie, w dotyku czuję, że mój penis jest słaby. Czy to koniec mojej kariery seksualnej? Co robić? Urolog mi pomoże? Ja się już załamałem, bo jak za każdym razem próbuję robić seks ze swoją dziewczyną, to nic nie wychodzi. Za każdym razem opada penis :/ Nie myślę, że mam małego penisa lub że nie wyjdzie seks, boję się tylko, że dziewczyna mnie zostawi :(

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie.

Niestety, nie podał Pan tak istotnych informacji, jak choćby swój wiek, czy przebyte choroby. Dlatego trudno powiedzieć, czy Pana problem ma podłoże psychogenne czy też związany jest z jakąś chorobą przewlekłą. Jeśli wspomniane objawy dolegają Panu już długo - zalecałbym wizytę u seksuologa.