Stan przekrwienia, obrzęku i bolesności penisa

Dzień dobry! Posiadam problem z wędzidełkiem napletkowym, mianowicie na początku stosunku z swoją dziewczyną zacząłem czuć dyskomfort i jakby obcieranie, stosunek został przerwany. Mój penis jednak mnie bolał od dotyku, który również minął. Jednak obecnie pojawiła mi się wyraźnie zaznaczona "żyłka" biegnąca od główki penisa do napletka. Kiedy próbuję zsunąć skórę z penisa podczas wzwodu "żyłka" się napina i czuję dyskomfort\ból. Kiedy to samo próbuję zrobić, podczas kiedy penis jest w stanie spoczynku nic mnie nie boli. Dodam, że kiedy przepłukuję powstałą "żyłkę" po jakimś czasie pojawia się delikatne szczypanie. Dodam, że wcześniej nie miałem z tym problemu. Proszę o opinie. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Prawdopodobnie w czasie stosunku seksualnego doszło do naderwania wędzidełka napletka co wywołało stan przekrwienia, obrzęku i bolesności. Czasami niestety tak się zdarza. Z reguły taki stan goi się samoistnie. Jednak, aby przyspieszyć ten proces radziłbym zaprzestać stosunków seksualnych na okres około 1-2 tygodni i zastosować żel lub maść zawierającą środki przeciwbólowe, przeciwzapalne i heparynę (przyspieszenie wchłaniania się ewentualnego krwiaka). Oczywiście w tej sprawie najlepiej bezpośrednio skonsultować się z lekarzem, który przepisze odpowiednie leki.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty