Choroba nowotworowa a wynik RTG kręgosłupa
WITAM PROSZE O POMOC JESTEM PO CHOROBIE NOWOTWOROWEJ CO MAM ZROBIC Z TAKIM WYNIKIEM ZDJECIE KREGOSLUPA L S WYKAZUJA WYROWNANIE FIZJOLOGICZNEJ LORDOZY NIEWIELKIE LEWOBOCZNE SKRZYWIENIE DROBNE OSTEOFITY NA BOCZNYCH KRWEDZIACH TRZONU KREGU L 4 ZMIANY ZWYRODNIENIOWE W STAWACH M K WYSOKOSC TRZONOW I KRAZKOW M K W NORMIE

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania RTG kręgosłupa zobrazował u Pani zmiany zwyrodnieniowe związane z wiekiem a nie z przebytą chorobą nowotworową.
Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie lub w celu konsultacji i ewentualnie ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.