Prośba o pomoc w interpretacji wyniku TK kręgosłupa

Prosze o pomoc w rozczyt. wyniku tomografu: BadanieTK kregoslupa L/S Niewielka skolioza lewowypukla odcinka L. Wysokosc trzonow prawidlowo zachowana.Pojedyncze guzki Schmorla w trzonie kregu L2 i L3. Na poziomie L4/L5 niewielka szerokopodst. wypuklina krazka miedzykreg.Na poziomie L5/S1 zwezenie przestrzeni miedzykreg.z drobna osteofitoza krawedziowa trzonow i tylna wypuklina krazka miedzykreg,lateralizujaca na str lewa i modelizujaca worek oponowy.Wysepka kostna w kregu S1 po prawej stronie

Witam serdecznie,

Wynik badania TK kręgosłupa świadczy o niewielkim skrzywieniu oraz o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.