Choroby pęcherza moczowego a test ciążowy

Witam czy choroby pęcherza i zła jakość moczu ma wpływ na wynik testu ciążowego ? Spóźnia mi się miesiączka nie boli mnie w ogole brzuch przed miesiączką a teraz nie boli. mam lekko wrażliwe piersi, nadmierny apetyt, brak ochoty na słodycze a zawsze je uwielbiałam, wzdęcia przez które również się budzę w nocy ponieważ tak się nagromadzą że boli mnie brzuch, zawsze spałam jak suseł a teraz budzę się po kilka razy w nocy, wieczorem piecze mnie żoładek i niekiedy pojawia się biegunka. proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg z krwi. Jeżeli będzie ujemny to wtedy Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.