Chropowata skóra twarzy a odpowiednia pielęgnacja

Witam, od kilku dni mam problem z wyskakującymi na twarzy małymi krostkami (głównie na czole, polikach i w okolicy nosa). Są w kolorze skóry ale jest ich bardzo dużo i mam wrażenie, że się wciąż rozprzestrzeniają, jednak widoczne są najbardziej pod światło. W dotyku moja skóra jest chropowata. Nie zaczęłam używać nowych kosmetyków wiec nie wiem skąd ten problem i jak traktowac skórę. Nawilżać, wysuszać, pilingowac? Może to jakas alergia? Pomocy...

Magdalena StusiĹska

Być może jest to reakcja skóry na zimno. Jeżeli nawilżanie i natłuszczanie nie pomoże lub problem będzie się nasilał- najlepiej skonsultować się z lekarzem dermatologiem.