Wysypka i chropowata skóra

Witam od kilku dni mam wysypkę jest ona bezbarwna widać ja tylko pod światło, w dotyku skóra jest chropowata,strasznie mnie to swędzi zaczęła sie na szyi pozniej przeniosła sie na twarz na policzki ale najgorzej jest na uszach i za nimi,dodaje ze nie jestem alergikiem jadłam to co zawsze jedyne co mi do głowy przychodzi to to ze zaczęłam brać nowe leki antykoncepcyjne,biorę wapno ,mam maść fenistil cały czas smaruje ale mi to nie pomaga prosze o jakies wskazówki ,dziękuje

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie postawić diagnozy i sugeruję kontakt z dermatologiem. Najpewniej konieczne będzie wdrożenie leczenia miejscową sterydoterapią.