Chrypka i kaszel po zapaleniu oskrzeli

witam od pewnego czasu czuję jakbym coś miała w gardle próbuję to przełknąć ale nie można cały czas to coś czuję ,tak jakby trochę gardło mnie boli i mam małą chrypkę i kaszel poza tym serce mi kołacze i czuję lekki ucisk w klatce piersiowej ,tydzień temu miałam zapalenie oskrzeli . W 2011 roku zmarł mąż brałam Sympramol ,aż do czerwca tego roku obecnie nic nie biorę czasami jestem nerwowa o byle głupstwo i sama na siebie.proszę o poradę Janina z Katowic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry.