Chwilowa utrata władzy w nogach

Chwilowa utrata wladzy w nogach.Witam serdecznie.Mam 61 lat i duze zmiany zwyrodnieniowe w kregoslupie.Zdazylo sie kilka razy (zawsze rano,przed oddaniem stolca),ze czujac napor na kiszke stolcowa,nagle wiotczeja mi obie nogi i upadam na kolana,bo nie mam sily sie na nich utrzymac.Co moze byc tego przyczyna?Po krotkim czasie(ok.1-2 min.wladza w nogach powraca,ale sa ciezkie.Bede wdzieczna za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie z powyższymi objawami udać się do lekarza neurologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.