Chwilowe zaburzenia czucia w najmniejszym palcu prawej stopy przy nadciśnieniu u 37-latki

Biorę leki na nadciśnienie ,czasami mi się zdarza że nie mam na chwilę czucia w najmniejszym palcu prawej stopy.Czy to normalne i czy mam o tym poinformować lekarza?PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane niedokrwieniem czy zmianami neurologicznymi. Warto poinformować o tym objawie lekarza podczas następnej wizyty kontrolnej.