Fale uderzeniowe przy nadciśnieniu tętniczym

Mam problem z łokciem- lekarz Ortpoeda przypisał mi 4 X fale uderzeniowe- zapomniałem powiedzieć, że mam nadciśnienie tętnicze i przyjmuję leki. Moje pytania brzmią: 1. Czy nie ma w związku z powyższym żadnych przeciwskazań, aby skorzystał z powyższych zabiegów, a może należy się wstrzymać i skonsultować to podczas kolejnej wizyty? 2. Czy są to zabiegi bez skutków ubocznych?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
1. Kontrolowane nadciśnienie tętnicze nie jest przeciwwskazaniem. 2. Dotychczas nie stwierdzono i nie zostały opisane żadne negatywne efekty tej metody leczenia