Ciągłe bóle brzucha kilka razy dziennie

witam , mam ciągłe bóle brzucha i nie wiem czym sa spowodowane. posilki spozywam normalnie i dalej boli . nie wiem czy to poprostu moze jakies bole spowodowane jedzeniem czy moze cos powazniejszego, brzuch boli kilka razy dziennie od jakiegos tyogdnia. czekam na odpowiedz pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani lokalizacji dolegliwości bólowych dlatego trudno postawić przybliżoną diagnozę, proponuję wykonać USG jamy brzusznej i gastroskopię.
Pozdrawiam