Ciągłe bóle ósemek po zdjęciu aparatu ortodontycznego

2 lata temu zdjęłam aparat ortodontyczny (góra i dół), obecnie na dole mam założony na stałe łuk do trójek włącznie, a na górę aparat zdejmowany. Po zdjęciu aparatu kazano mi usunąć wszystkie ósemki. 8 dni temu usunęłam ostatnią. Po usunięciu lewej górnej i dolnej, przez ok 2 tyg towarzyszył mi intensywny, ciągły ból lewej dolnej 3-ki. Lekarz to zlekceważył. Obecnie po usunięciu prawej dolnej 8-ki, boli mnie prawa dolna 3-ka i 4-ka. Czy to ma związek z tym, że zęby w łuku chcą się przemieścić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan wymaga oceny stomatologa. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza.