Ciągłe kichanie oraz zaburzenia równowagi

MAM PYTANIE I PROŚBE O ODPOWIEDZ CO MOZĘ BYĆ PRZYCZYNA KICHANIA PRAWIE CODZIENNIE PO 20-30 RAZY ODRAZU WYKLUCZONO ALERGIE LARYNGOLOGICZNIE TEŻ PRZEBADANO I WSZYSTKO OK. GDZIE SZUKAĆ PRZYCZYNY POZATYM MAM UMIARKOWANY ZANIKKOMOROWY PÓŁKULI I ROBAKA MÓŻDŻKU BYŁEM U LEKARZA NEUROCHIRURGA I MNIE ZAŁAMAŁ BO NIE WIE JAK MI POMÓC NIE WIE ZKĄD MOJE OBIAWY PONIEWAZ MAM ZACHWIANIA RÓWNOWAGI CHODZĘ JAK BYM BYŁ PIJANY A TAKŻĘ DRŻY NI NOGA PO POŁUDNIU I W NOCYGDZIE MAM SIĘ UDAĆ BO NIEPOKOI MNIE TO DRŻĘNI

Aleksander Ropielewski

W przypadku wykluczenia alergii i przyczyn laryngologicznych przyczyną wydają się być zaburzenia neurologiczne i to z neurologiem kontkt sugeruję, jednak w opisanej sytuacji ciężko mi powiedzieć czy da się złagodzić Pańskie dolegliwości.