Jak sobie radzić z problemem zaburzeń równowagi przy chodzeniu?

Witam Piszę z problemem zaburzeń równowagi przy chodzeniu Zostało mi wykonane Badanie MR Głowy Opis badania : Badanie MR uwidoczniło prawidłowy sygnał istoty białej i szarej półkul mózgu Asymetrycznie przebiegająca przestrzeń płynowa w obrębie lewej półkuli móżdżku -naczynie żylne,wnikające obszary przestrzeni podpajęczynówkowej . Układ komorowy nieposzerzony nieuciśnięty Struktury tylnej jamy czaszki Komora lll i lV bes widocznych patologii przymózgowe przestrzenie płynowe nieposzerzone Dodoatkowo Zrobiono mi MR piramidy Kości skroniowych z Kontrastem które nic nie wykazało Dodatkowo RTG Kręgosłupa szyjnego Badaniem Radiologicznym odcinka szyjnego kręgosłupa ujawniono zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej z wytworzeniem kyfotycznego wygięcia na poziomie C2-C6i niewielkie zwężenie krążka międzykręgowego na poziomie C2-C6 Pozostała wysokośc pozostałych kręgów i krążków prawidłowa I Teraz Tak co to jest ta "Asymetrycznie przebiegająca przestrzeń płynowa w obrębie lewej półkuli móżdżku -naczynie żylne,wnikające obszary przestrzeni podpajęczynówkowej" według Jednej Pani Neurolog jest to Torbiel Która uciska "coś " i dlatego mam zaburzenia równowagi zapisała Cavinton *** . mam do niej iść za miesiąc prawdopodobnie po skierowanie do neurochirurga, Po wizycie u tej pani, poszedłem do innej pani Neurolog która powiedziała,że ta ""Asymetrycznie przebiegająca przestrzeń płynowa w obrębie lewej półkuli móżdżku -naczynie żylne,wnikające obszary przestrzeni podpajęczynówkowej" Nie ma nic wspólnego nie jest groźna i nie mam się czego bać,a zaburzenia równowagi pochodzą od kręgosłupa, dodatkowo zleciła mi Dopplera Tętnic szyjnych . i teraz jestem w kropce, Najbardziej mnie martwi Kwestia tej "Asymetrycznie przebiegająca przestrzeń płynowa w obrębie lewej półkuli móżdżku -naczynie żylne,wnikające obszary przestrzeni podpajęczynówkowej" Proszę o pomoc bo nie wiem co dalej robić .PS juz po badaniu dopplera nic nie wyszło złego

Trudno wnioskować po samym opisie, bez obejrzenia zdjęć. Wydaje się, że to zmiana wrodzona i faktycznie nieistotna. Wskazane byłoby wykonanie badania naczyń mózgowych np. angio-KT głowy lub angio-MR głowy aby wykluczyć malformację naczyń mózgowych i dokładniej obejrzeń opisane naczynie żylne. Pozdrawiam