Ciągłe krwawienie w ciąży a szansa na rozwinięcie zarodka

Witam wg.ostatniej miesiączki jestem w 7 tyg,ciąży natomiast wg.USG jest to 4 tydzień 3 dzień.Mój problem polega na tym że od tygodnia krwawię.Dostałam leki na podtrzymanie ciązy. Mimo brania tego leku krwawienie nie ustąpiło.Wczoraj byłam u lekarza, który kazał mi odstawić leki i zdać się na naturę.Lekarz powiedział ze zarodek przestał dalej sie rozwijac w dodatku wykryl cyste. Czy jest szansa ze mimo wszystko uda mi się utrzymać ciąże i zarodek zacznie się rozwijać?

Piotr Pilarski

Ciężko to określić przez internet jeśli nawet po osobistym badaniu ginekolog nie był w stanie tego określić. Proszę stosować się do zaleceń lekarza i jeszcze trochę poczekać.

Pozdrawiam.