Szanse na utrzymanie ciąży a wymiary pęcherzyka

Witam. Jestem w 7 tc z usg 6 t 3 d pecherzyk 0.75 cm zarodek 0,49 cm tetno 116/min czy jest szansa na utrzymanie ciazy lekarz nic mi nie mowil ze cos jest ni tak wyczytalam w internecie i wydaje mi sie ze prcherzyk jest za maly w stosunku do zarodka. prosze o odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na tak wczesnym etapie ciężko jest określić prawidłowość rozwoju ciąży. Proszę być dobrej myśli oraz stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.