Szanse na utrzymanie ciąży a wymiary pęcherzyka
Witam. Jestem w 7 tc z usg 6 t 3 d pecherzyk 0.75 cm zarodek 0,49 cm tetno 116/min czy jest szansa na utrzymanie ciazy lekarz nic mi nie mowil ze cos jest ni tak wyczytalam w internecie i wydaje mi sie ze prcherzyk jest za maly w stosunku do zarodka. prosze o odp

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na tak wczesnym etapie ciężko jest określić prawidłowość rozwoju ciąży. Proszę być dobrej myśli oraz stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.