Ciągłe parcie na pęcherz moczowy i wymaz z pochwy

Moim problemem jest ciągłe parcie na pęcherz. Robiłam posiew moczu i wyszła bakteriuria poniżej 10^3. Po nieskutecznej furaginie, mój ginekolog przepisał mi saszetkę leku Monural, twierdząc, że nie kwalifikuje się do innego leczenia. Minęły 2 dni, a nadal cały czas odczuwam ciągłą potrzebę skorzystania z toalety. Biorę też żuravit. Co robić ? Czekać, aż samo przejdzie,powtórzyć badanie? Dodam, że na ostatnim wymazie z pochwy wyszła bakteria e-coli i faecalis, leczę ją Gynalginem. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że warto byłoby powtórzyć badanie.