Ciągłe pragnienie i suchość w ustach

Od 2 dni mam odczuwam ciągłe pragnienie i suchość w ustach,mimo spożywanych dużych ilości nadal chce mi się pić. Zaczęło się to po lekkim zatruciu alkoholem. Co robić?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej doszło do zaburzeń równowagi elektrolitowej. Proszę spróbować leku typu Orsalit czy Gastrolit. W razie utrzymania się dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.