Ciągłe przewracanie się 3-latka

dzien dobry czy jesli ma dziecko 3lata i ciagle sie przewraca idac prosta droga a ma plaskostopie rowniez to jest normalne bo lekarze w angli mowia ze sie rozwija i to jest ok ale mam przeczucie ze nie jest w porzadku on czasem jest jak gabka i nie ma takiej stabilizacji

Witam,
rzeczywiście opisane objawy są dość niepokojące i dziecko nie powinno już mieć problemów z ustabilizowaniem pionowej pozycji ciała
Może Pani zgłosić się do neurologa dziecięcego