Częste choroby u 8-miesięcznego dziecka

Witam mam problem z moim 8miesiecznym synkiem ciagle jest chory Teraz juz 2gi tydzien ma katar nos jest tak niedrozny ze sie dusi wydzielina jest zielona strasznie ropieja mu oczka ! 2 tygodnie temu mial zapalenie oskrzeli bral antybiotyk musialam go odstawic Bo mial straszna biegunke ! I tak caly czas z jednej choroby w druga ! Co mam zrobic przeciez dziecko nie moze ciagle byc chore! :) lekarze w Angli bagatelizuja problem! Mowia ze minie !:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia infekcji. Proszę zatem udać się z dzieckiem na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.