Skręt jelit u 2-miesięcznego dziecka

Do pediatry Witam mam problem z 2 miesiecznym dzieckiem a mianowicie chodzi o to ze dziecko zostaje wybudzane przez caly czas przez jakis dziwny skret w brzuszku, nie moze normalnie spac...kuli sie jak spi o ile uda jej sie zasnac, glowke bardzo odchyla do tylu jak lezy to zgina die w litere c , podkurcza nozki , placze ciagle placze czy jest najedzona czy nie czy sie odbije czy nie to i tak placze...lekarze mowia ze to refluks ale dziecko nie ulewa ani nie wymiotuje...mieszkam s Anglii

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry ponownie. Powyższe objaw kwalifikuje się aby udało się pani z dzieckiem do szpitala na oddział ratunkowy.