Problemy z odbijaniem u 4-miesięcznego dziecka

dzien dobry ma 4 miesieczna córeczkę i problem jest taki ze corka ma problem z odbijaniem po kazdym jedzeniu musi jej sie odbic ze trzydziesci razy nie moze jej sie odbic jak lezy na boczku musze ja podnosic jak ma jej sie odbic to bardzo sie kreci denerwuje jak nie ma odbite to nie chce jesc ani spac po kazdym jedzeniu trwa to piec godzin i pozniej nastepne jedzenie i tak caly dzien ostatnio ma tak tez w nocy co wczesniej tego nie miała mieszkam we włoszech lekarze mowia ze to refluks

Piotr Pilarski

Jest to normalne, że dziecko połyka powietrze w czasie jedzenia. Z czasem dziecko nauczy się jeść bez połykania powietrza.

Pozdrawiam.