Zaparcia po karmieniu u 2 miesięczniaka

Witam ma 2 miesieczna coreczke. Nasz problem polega na tym ze po kazdym jedzeniu tak po 10min-20 min dziecku boli brzuszek, prezy sie, podkurcza nozki czasami nawet placze. Zachowuje sie tak jak by chciala robic kupke ale kupka jest zawsze rano i to duza. Jaki moze byc powod takich bolow ? co powinnam zrobic prosze o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest to najprawdopodobniej kolka niemowlęca. Może Pani zastosować lek - symetikon. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego pediatry.