Ból brzuszka po karmieniu piersią u 2-tygodniowego noworodka

Moje dziecko ma 2 tygodnie. Po prawie kazdym karmieniu piersia placze, wierzga nozkami i raczkami, wyraznie cos go boli. Czesto po takim placzu robi kupke. Jak mozna mu pomoc?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być wynikiem nietolerancji mleka kobiecego ale także objawem innych schorzeń. Zalecam wizytę u lekarza pediatry w razie gdyby powyższy problem nie ustępował lub się nasilał. Pozdrawiam.