Problemy z karmieniem 8-miesięcznego dziecka

witam mam 8miesiecznego synka,mam problem z jego karmieniem.odmawia picia mleka z butelki,kaszki z miseczki tez niechętnie je.gotuje zupki ale z nimi tez jest problem.na samych serkach i deserkach to trochę niebardzo.ogólnie jest problem z jedzeniem.nie wiem o mam robić?moze być to spowodowane tym,ze ida mu zęby?nie wiem co mam robic pomóżcie!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem może być spowodowany ząbkowaniem. Wskazana jest wizyta u lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.