Ciągłe wrażenie napiętych pleców u 35-latka

Dzień dobry.W skrócie opisze moje dolegliwości : mam ciągłe wrażenie napiętych pleców ( tak jakby gniecenie na całej szerokosci lopatek ) dodatkowo łapie mnie przeszywający ból dokladnie na srodku pleców. Od czasu do czasu mnie sieknie ( nie wiem czy to można nazwać to skurczem ) na wysokosci zolądka , wotroby tak jakby przeszywający bol z prawej strony pod zebrami na środek pleców. Nie wiem czy to jakiś schiz czy nerwobóle może chory narząd ale czuje dyskonfort.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Witam serdecznie
W pierwszej kolejności proponuję kontrone badanie obrazowe odcinka piersiowego kręgosłupa,możliwe że dokuczający Panu ból spowodowany jest stresem który bardzo czesto prowadzi do samoistnego napięcia mięśni oraz różnegorodzaju bólu narządów wewnęcznych.Proszę wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu przedstawic swój problem,zapewne pokeruje Pana na kontrolne badania aby zdiagnozować problem

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy