Ciągłe wrażenie napiętych pleców u 35-latka

Dzień dobry.W skrócie opisze moje dolegliwości : mam ciągłe wrażenie napiętych pleców ( tak jakby gniecenie na całej szerokosci lopatek ) dodatkowo łapie mnie przeszywający ból dokladnie na srodku pleców. Od czasu do czasu mnie sieknie ( nie wiem czy to można nazwać to skurczem ) na wysokosci zolądka , wotroby tak jakby przeszywający bol z prawej strony pod zebrami na środek pleców. Nie wiem czy to jakiś schiz czy nerwobóle może chory narząd ale czuje dyskonfort.

Witam serdecznie
W pierwszej kolejności proponuję kontrone badanie obrazowe odcinka piersiowego kręgosłupa,możliwe że dokuczający Panu ból spowodowany jest stresem który bardzo czesto prowadzi do samoistnego napięcia mięśni oraz różnegorodzaju bólu narządów wewnęcznych.Proszę wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu przedstawic swój problem,zapewne pokeruje Pana na kontrolne badania aby zdiagnozować problem