Ciągłe zmęczenie, senność, brak energii i zaburzenia równowagi u młodej kobiety
Witam, jestem młodą kobietą.Od jakiegoś czasu czuję ciągłe zmęczenie, wyczerpanie, senność. Brak energii do jakiejkolwiek czynności, do tego mam kołysania w głowie, zaburzenia rónowagi. Dodam , że te objawy są ciągłe , codziennie. Ciągle bym, leżała, spała, rano wstaje wyczerpana po przespanej całej nocy. Porobiłam kompleks badan morfologia, tsh, cukier ob, cholesterol, próby wątrobowe, echo serca , usg jamy brzusznej i wszytsko ok.A ja czuję się strasznie.Co jest nie tak? jak to można zmienic

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą występować na tle psychogennym. Warto udać się na wizytę do specjalisty psychiatry.