Podniesiony enzym wątrobowy ALAT a złe samopoczucie, brak energii i senność

Witam czy przy podniesionym enzymie wątrobowym ALAT 65 gdzie norma 50 może wystąpić ogólne złe samopoczucie, brak energii, ciągła senność?

Aleksander Ropielewski

Może, ale bynajmniej nie należy tym wynikiem tłumaczyć tych dolegliwości i poszukać również innych przyczyn.