Złe samopoczucie - od czego zacząć, żeby to zmienić?

Witam serdecznie i w miarę możliwości proszę o pomoc. Jestem ciągle zmęczona, zła, smutna, nic mnie nie cieszy, nie mam energii i chęci do życia. Co może być tego przyczyną? Od czego powinnam zacząć, żeby to zmienić? I przede wszystkim, co może mi być, czy to może być coś poważnego? Z góry dziękuję bardzo za pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Proszę zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego i wykonania podstawowych badań - morfologia, biochemia podstawowa, TSH, badanie ogólne moczu. Przy braku nieprawidłowości mogących odpowiadać za Pani złe samopoczucie, należy pomyśleć o depresji i udać się do psychiatry.