Złe samopoczucie - od czego zacząć, żeby to zmienić?

Witam serdecznie i w miarę możliwości proszę o pomoc. Jestem ciągle zmęczona, zła, smutna, nic mnie nie cieszy, nie mam energii i chęci do życia. Co może być tego przyczyną? Od czego powinnam zacząć, żeby to zmienić? I przede wszystkim, co może mi być, czy to może być coś poważnego? Z góry dziękuję bardzo za pomoc.
ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Proszę zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego i wykonania podstawowych badań - morfologia, biochemia podstawowa, TSH, badanie ogólne moczu. Przy braku nieprawidłowości mogących odpowiadać za Pani złe samopoczucie, należy pomyśleć o depresji i udać się do psychiatry.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty