Złe samopoczucie, zmęczenie i częste skurcze łydek

Witam. Prawie od roku mam złe samopoczucie. Jestem osowiała, zmęczona śpiąca, mam częste skurcze łydek i popękane usta. Przy każdym badaniu morfologii mam obniżone Hematokryty. Może nie dużo ale zawsze są. Dzisiaj odebrałam następne badania. HEMATOKRYT-36,1 MCHC-36,2 NEU%-72,4 NEU-5,57 LYMPH%-18,3 LYMPH-1,41. Żelazo w surowicy-118 ug/dl. Proszę powiedzieć dlaczego mam złe samopoczucie i jak je poprawić? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie można odnieść się do powyższych objawów ponieważ nie podała Pani norm obowiązujących w danym laboratorium. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie terapeutyczne lub diagnostyczne.