Ciałko żółte a wystąpienie miesiączki

Witam. byłam u ginekologa 21 kwietnia. powiedział mi że jest widoczne ciałko żółte i że mam przyjść za msc lecz z braku czasu nie poszłam. w maju dostałam normalnie okres lecz po 5 dniach pojawił się ponownie i trwał 5 dni.. teraz powinnam dostać 27 czerwca a do dziś nie mam

Aleksander Ropielewski

Trudno mi się jednoznacznie wypowiedzieć ponieważ nie znam pełnej historii leczenia oraz nie mam możliwości przeprowadzenia badania, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.