Widoczne ciałko żółte po 14 h od zapłodnienia
witam! mam pytanie: na usg było w jajniku widoczne ciałko żółte[13dzień cyklu] po około 14h od usg odbyłam stosunek czy mogłam zajść w ciążę? proszę o odpowiedż

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Mogła Pani zajść w ciążę. Sugeruję wykonanie testu ciążowego za 14 dni.
Pozdrawiam.