Prawdopodobieństwo ciąży w wyniku stosunku w 15. dniu cyklu
dziś byłam na usg(15dzień cyklu) w jajniku było widoczne ciałko żółte.czy odbywając pełny stosunek bez zabezpieczenia po 12h od tego usg mogłam zajść w ciążę? jak to jest z tym ciałkiem żółtym? czy jak ono jest już w jajniku to można zajść jeszcze w ciążę? proszęę o odpowiedż.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Tak, mogło dojść do zapłodnienia. Obecność ciałka żółtego świadczy że doszło do owulacji.
Pozdrawiam.