Prawdopodobieństwo ciąży w wyniku stosunku w 15. dniu cyklu

dziś byłam na usg(15dzień cyklu) w jajniku było widoczne ciałko żółte.czy odbywając pełny stosunek bez zabezpieczenia po 12h od tego usg mogłam zajść w ciążę? jak to jest z tym ciałkiem żółtym? czy jak ono jest już w jajniku to można zajść jeszcze w ciążę? proszęę o odpowiedż.

Piotr Pilarski

Tak, mogło dojść do zapłodnienia. Obecność ciałka żółtego świadczy że doszło do owulacji.

Pozdrawiam.