Ciało metaliczne w rzucie prawego talerza biodrowego

Co to znaczy ciało metaliczne w rzucie prawego talerza biodrowego oraz zmiany zwyrodnieniowo wytwórcze. Czy może to wpływać na podwyższony wynik immunodiagnostyki CEA. ?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie ma wpływu na cea, a czy byl jakis zabieg?m uraz w podanej okolicy ciała obcego?

Witam , pytanie jest na tyle mało precyzyjne , że nie potrafię na nie odpowiedzieć! proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym! z.żurawski